Slenksčių virinimas, remontas, keitimas

slenksciu virinimas

Lietuvoje vis dar dažnai susiduriame su senais, neprižiūrėtais automobiliais. Nors pragyvenimo lygis kyla ir naujesnių automobilių gatvėse daugėja, tačiau automobilių priežiūros įpročiai keičiasi lėtai. Antikorozijos centrai, tokie, kaip „Vakarų antikoras“ kasmet sulaukia prašymų suvirinti pūti pradėjusius kėbulus ir tai yra ne kas kita, kaip pavyzdžiai, kuomet automobiliui yra laiku nesuteikiama reikiama priežiūra ir kėbulo apsauga. Taigi, automobilio išorę veikiant drėgmei, smėliui, druskų mišiniams, temperatūrų kaitoms ir kitiems veiksniams, slenksčių virinimas, remontas, keitimas tampa neišvengiami.

Tel. Nr. +370 46 236622

El. Paštas: jasas(eta)vakaruantikoras.lt

Kodėl automobilių slenksčiai yra pažeidžiami daugiausiai?

Slenksčiai yra automobilio dugno dalis, esanti arti žemės, taigi vanduo, drėgmė, purvas ir įvairūs cheminiai mišiniai nesunkiai čia patenka nuo ratų. Dar blogiau – drėgmė patenka tarp viršutinės slenksčių dalies bei automobilio durelių ir žiemos metu tokios vietos praktiškai nedžiūna, tad vandens liekanos pasišalina dar sunkiau. Durelių tarpe stovintis vandens, purvo, drėgmės ir druskų mišinys keleriopai greičiau ėda laką, dažus ir apsauginį metalo sluoksnį, todėl slenksčiai dažnai yra daug pažeidžiamesni nei kitos atviros automobilio vietos. Net ir dažytas metalas, kaip žinia, nėra pritaikytas pastoviai sąveikai su drėgme bei vandeniu, taigi rūdys anksčiau ar vėliau paveikia bet kokios markės bei modelio automobilio slenksčius.

Kokia slenksčių tvarkymo kaina?

Kaip atliekamas slenksčių virinimas?

slenkscio virinimo procesas

Bet kurio automobilio slenksčiai yra pažeidžiama vieta, kurią taisyti reikia nieko nelaukiant. Atsiradusi korozija plinta greitai ir gali lemti didėjančias remonto išlaidas. Korozija, kaip taisyklė, prasideda nuo menkų ir iš pažiūros nepavojingų įbrėžimų, todėl tik kokybiški slenksčių remonto darbai gali garantuoti ilgalaikę naudą. Taigi, kaip vyskta slenksčių virinimas?

Viskas prasideda nuo specialios suvirinimo įrangos ir meistrų kompetencijos. Profesionaliuose autoservisuose, kaip „Vakarų antikoras“ naudojami inverteriniai kontaktinio suvirinimo aparatai puikiai tinka slenksčių virinimui: metalo lakštai yra spaudžiami griebtuvu, per kuriuos yra paleidžiama aukštos įtampos srovė. Tarp elektrodo ir virinamo metalo susidaręs elektros lankas kaitina ir lydo metalinius paviršius bei sujungia juos tarpusavyje sudarydamas tvirtą ir kietą siūlę. Sėkmingai suvirinti slenksčiai yra patikrinami, gruntuojami, dažomi ir lakuojami pagal technologiją. Paskutiniame žingsnyje naujai suvirinti slenksčiai yra padengiami antikorozine danga, kuri užtikrina maksimalų slenksčių atsparumą korozijai.

Automobilių slenksčių remontas, atliekamas profesionalų

automobilių slenksčių remontas

Norint išsaugoti automobilio vertę ir išvaizdą, automobilio slenksčių remontas yra būtinas. Korozija nuo slenksčių gali nesunkiai ir labai greitai pereiti ant automobilio durelių ar dugno, o tuomet remonto kaštai išaugs tiek, kad automobilio gali praktiškai nebeapsimokėti tvarkyti, ypač, jei automobilis yra jau „ne pirmos jaunystės“. Automobilių slenksčiai yra virinami, tvarkomi arba keičiami priklausomai nuo jų būklės. Tai tiksliai gali įvertinti tik profesionalūs ir specializuoti autoservisai, turintys patyrusius specialistus.

Dažniausiai slenksčiai būna paveikti korozijos keliose vietose, todėl yra taikomas slenksčių virinimas juos pilnai keičiant naujais. Vis dėlto, jei korozijos požymiai yra dar tik ankstyvoje stadijoje, slenksčių remontas gali būti atliekamas pašalinant rūdžių paveiktas vietas. Tokiu atveju nereikia keisti abiejų pusių slenksčių, jei yra nežymiai pažeistas tik vienas automobilio slenkstis. Bet kuriuo atveju, patys apžiūrėję automobilio dugną tiksliai nenustatysite, kokios remonto jūsų automobiliui reikia.

Atvykite į „Vakarų antikoro“ antikorozinį centrą, esantį Klaipėdoje ir mūsų specialistai tiksliai patars, kaip turėtų būti sutvarkyti jūsų automobilio slenksčiai bei operatyviai atliks šiuos darbus. Naudodami ilgalaikę darbo rinkoje patirtį ir technologiškai pažangias medžiagas, galime kokybiškai suremontuoti jūsų automobilio slenksčius ir taip padėti išsaugoti jūsų transporto priemonę.

Slenksčių tvarkymas jūsų automobiliui – ilgaamžiškumo garantas

slenksciu tvarkymas

Bet kurio automobilio vertę pagrinde apibrėžia keli aspektai – techninė būklė, vizualus stovis ir rida. Kiekvienas supranta, jog automobilis, kaip ir bet koks kitas daiktas, turi turėti savo prekinę išvaizdą, todėl kėbulo išsaugojimas yra pagrindinis dalykas, norint turėti ne tik gražų, bet ir rinkos vertę atitinkantį automobilį. Deja, eksploatuojant automobilį ištisus metus, yra užmirštama apie automobilio elementarią priežiūrą, todėl slenksčiai ir kitos detalės pradeda rūdyti. Slenksčių tvarkymas lieka vienintele išeitimi iš situacijos, kadangi parduoti korozijos paveiktą automobilį yra itin sudėtinga.

Atidavus korozija pasidengusį automobilį į patikimas meistrų rankas, šią problemą galima išspręsti nepatiriant didelių nuostolių. Žinoma, remonto kaina visuomet priklausys nuo korozijos išplitimo lygio, tačiau sutvarkyti slenksčiai ir kitos korozijos paveiktos vietos smarkiai kilstels automobilio vertę. Be to, remonto išlaidos atsipirks ne tik pardavimo atveju – nusprendę automobilį eksploatuoti ir toliau, ateityje išvengsite didesnių remonto išlaidų arba ženklaus automobilio nuvertėjimo. Po slenksčių remonto autorizuoti autoservisai visuomet pateiks garantinį darbų aktą, todėl profesionalus slenksčių remontas taps jūsų automobilio ilgaamžiškumo garantu.

Slenksčių priežiūra

slenksciu prieziura

Automobilių slenksčių priežiūra nėra paplitęs reiškinys ir apie tai yra žinoma nedaug. Slenksčių prevencija nuo korozijos, kaip ir nuo kitų pažeidžiamų vietų (arkų, bagažinės ir kapoto dangčių, lonžeronų, durelių statramsčių ir pan.), turėtų prasidėti padengiant šias dalis specialia antikorozine danga. Kuo anksčiau automobilio slenksčiai bus padengti apsauginiu sluoksniu, tuo ilgiau jų neveiks korozija ir tuo ilgiau jūsų automobilis išlaikys savo vertę bei išvaizdą. Yra kalbama, jog rūpintis antikoroziniu padengimu reikia tik turint senus automobilius, tačiau faktas tas, jog korozija vienodai veikia visus automobilius be išimčių. Arkos ir slenksčiai yra pažeidžiami greičiausiai, todėl ir apsaugoti turėtų būti kuo anksčiau.

Licenzijuoti antikoroziniai centrai gali pasiūlyti profesionalias ir technologiškai pažangias bei patikrintas antikorozines dangas. „Vakarų antikoro“ specialistai slenksčių vidinių ertmių dengimui naudoja „Dinitrol ML“ arba „Dinitrol Penetrant“ dangas. Šios priemonės puikiai sukimba su įvairiais paviršiais, yra atsparios mechaniniam poveikiui bei tinka naudoti ant senų antikorozinių dangų. Slenksčiai yra dengiami 20 centimetrų pločio, 0,5mm storio sluoksniu, prasitęsiančiu už galininių automobilio ratų, todėl tik patikimi antikoroziniai centrai suteiks visavertę apsaugą jūsų automobiliui.

Slenksčių virinimo paslaugos Klaipėdoje

Jeigu ieškote, kas kokybiškai ir patikimai sutvarkytų jūsų automobilio slenksčius, kreipkitės į „Vakarų antikoro“ antikorozinio centro specialistus ir teiraukitės dėl darbų atlikimo. Orientacija į aukštos kokybės paslaugų suteikimą, profesionalus klientų aptarnavimas, sertifikuotų medžiagų naudojimas ir bendradarbiavimas su švedų gamintojais – tai dalis mūsų kasdienybės. Slenksčių virinimui pasitelkiame profesionalią įrangą, kuri darbus leidžia atlikti per trumpą laiką. Patyrę suvirintojai pritaiko racionalius slenksčių bei arkų virinimo sprendimus, todėl atvykę pas mus žinosite, jog jūsų automobiliu bus pasirūpinta tinkamai.

Kitos paslaugos